Умови використання

На основі нашої платформи Ви зможете швидко та просто створити сайт спортивної команди і таким чином отримати зручний та корисний інструмент для внутрішньої взаємодії. Наша платформа – місце зустрічі в інтернеті всіх членів команд та людей, зацікавлених у подіях з життя команди.
Користуватися платформою можна лише на умовах, викладених у цій Угоді.
 
Терміни та визначення:
Сайт — система для автоматизації діяльності спортивних організацій, розташована на цьому інтернет-ресурсі, керована Адміністрацією сайту.
Адміністрація сайту — ІП Галлямов Марат Фаридович (ІПН 165917806715).
Інформація — будь-які відомості, повідомлення, дані незалежно від форми їх подання, розміщені Користувачем на Сайті, у тому числі: посилання на інші сайти, будь-які текстові повідомлення, фотографії (зображення), відео та аудіо.
Користувач - особа, яка здійснює доступ до Сайту та/або використовує та/або використовувала його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, здійснює доступ до сайту автоматично підтверджує, що воно повністю відповідно до положень Угоди, і що стосовно нього застосовні вимоги, встановлені Угодою.
 
Статус Угоди
1. Ця Угода є юридично обов'язковою угодою між Користувачем та Адміністрацією Сайту. Предметом Угоди є надання Адміністрацією Сайту Користувачеві послуг з використання Сайту.
2. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цими Правилами до початку використання сайту. Початок використання сайту Користувачем означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цих Правил відповідно до ст. 438 Цивільного кодексу Російської Федерації.
3. Адміністрація Сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти умови справжніх Правил щодо їх зміни та/або доповнення. Продовження використання Сайту Користувач після внесення змін та/або доповнень до цих Правил означає прийняття та згода Користувача з такими змінами та/або доповненнями.
4. У разі незгоди або неповної згоди з умовами, викладеними в Угоді Користувач зобов'язаний припинити використання Сайту та залишити його.
 
Обов'язки Користувача:
1. Дотримуватися положень чинного законодавства Російської Федерації та реальних Правил;
2. Перед розміщенням інформації, гіперпосилань та об'єктів (включаючи, але не обмежуючись, зображеннями інших осіб, чужими текстами різного змісту, аудіозаписами та відеофільмами) попередньо оцінювати законність їх розміщення; У разі наявності сумнівів щодо законності здійснення тих чи інших дій, у тому числі, щодо розміщення інформації або надання доступу, Адміністрація Сайту рекомендує утриматися від здійснення останніх.
3. Надавати при заповненні особистого профілю достовірні, повні та актуальні дані, стежити за їхньою актуалізацією;
4. Інформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ та/або використання пароля та логіна Користувача;
5. У разі незгоди Користувача з цими Правилами або їх поновленнями, Користувач зобов'язаний відмовитися від використання Сайту.
6. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку розміщує на Сайті, повідомляє інших Користувачів, а також за будь-які взаємодії з іншими Користувачами.
 
Забороняється Користувачам Сайту:
1. Розміщувати комерційну та політичну рекламу;
2. Розміщувати на персональній сторінці інформацію та об'єкти (включаючи посилання на них), які можуть порушувати права та інтереси інших осіб;
3. Реєструватися як Користувач від імені або замість іншої особи або реєструвати спортивну команду, не будучи її представником, при цьому можлива реєстрація від імені та доручення представника команди;
4. Спотворювати відомості про себе, свої відносини з іншими особами або організаціями, вводити Користувачів в оману щодо своєї особи, використовуючи логін та пароль іншого зареєстрованого Користувача;
5. Використовувати інтелектуальну власність Користувачів та третіх осіб;
6. Здійснювати дії, мотивом яких є порушення нормального функціонування Сайту, публікувати, розповсюджувати або іншим чином використовувати віруси та інші шкідливі програми;
7. Здійснювати або намагатися отримати доступ до будь-яких можливостей Сайту в обхід інтерфейсу, наданого Адміністрацією Сайту, за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Користувачеві відповідно до окремої угоди з Адміністрацією;
8. Розміщувати або використовувати будь-яку інформацію, яка:
 • містить погрози, ображає, паплюжить гідність або репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших Користувачів або третіх осіб;
 • порушує будь-які права неповнолітніх осіб;
 • містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення та тексти чи сцени сексуального характеру за участю неповнолітніх;
 • містить сцени насильства або жорстокого поводження з тваринами;
 • містить будь-яке підбурювання до вчинення суїциду;
 • пропагує розпалювання расової, релігійної, національної ворожнечі, пропагує фашизм чи расизм;
 • містить екстремістські матеріали;
 • містить поради, інструкції або посібники зі скоєння злочинних дій чи пропагує злочинну діяльність;
 • містить інформацію обмеженого доступу, включаючи державну та комерційну таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;
 • зупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якому з розділів або сервісів Сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення пропагує вживання або містить рекламу наркотичних речовин, у тому числі звукових файлів, що впливають на мозок людини за рахунок бінауральних ритмів, інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення та поради по вживанню;
 • носить шахрайський характер, а також порушує інші права та інтереси громадян та юридичних осіб або вимоги законодавства України.

Функціонування Сайту та відповідальність за його використання:
1. Користувачі несуть відповідальність за власні дії у зв'язку зі створенням та розміщенням інформації на Сайті відповідно до чинного законодавства Російської Федерації.
2. Адміністрація зберігає за собою право будь-коли змінювати оформлення Сайту, його зміст, список сервісів, змінювати або доповнювати скрипти, що використовуються, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті, будь-які серверні програми у будь-який час.
3. Адміністрація Сайту забезпечує функціонування та працездатність Сайту та зобов'язується оперативно відновлювати його працездатність у разі технічних збоїв та перерв. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за тимчасові збої та перерви в роботі Сайту та спричинені ними втрати інформації.
4.  Адміністрація Сайту не несе відповідальності за порушення Користувачем цих Правил і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів чи третіх осіб про порушення Користувачем цих Правил, змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку публіковану Користувачем інформацію, що порушує заборони, встановлені цими Правилами, причин, з попереднім повідомленням або без, не відповідаючи за будь-яку шкоду, який може бути заподіяний Вам такою дією.
5. Розміщуючи свою інформацію на Сайті, Користувач передає Адміністрації право робити копії своєї інформації та автоматично безоплатно надає Адміністрації невиключне право на її використання та розповсюдження.
6. Якщо Користувач видаляє свою інформацію з Сайту, Адміністрація має право зберігати її архівні копії протягом невизначеного терміну.
7. Адміністрація Сайту має право надсилати Користувачеві інформацію про розвиток Сайту та його сервісів, а також рекламувати власну діяльність та послуги.
8. Сайт може містити посилання на інформацію в мережі Інтернет, що належить третім особам. Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ через Сайт.
9. Розміщені на Сайті посилання або посібники зі скачування файлів та/або встановлення програм не означають схвалення цих дій з боку Адміністрації.
10. Якщо користувач вирішив перейти до сайтів третіх осіб або використовувати, або встановити програми третіх осіб, він робить це на свій ризик. Посилання на будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, не є схваленням цієї інформації з боку Адміністрації.
 
 
Вартість послуг:
1. Вартість використання платформи залежить від типу сайту, що розміщується.
1.1. За сайт дитячої чи аматорської команди щорічна оплата складає 4800 рублів.
1.2. За сайт ліги щорічна оплата призначається індивідуально у розмірі 1000 – 3000 рублів за команду на рік. Вартість залежить від виду спорту, міста та кількості гравців у команді.
2. Перші 2 місяці платформа надається у тестове використання без оплати.
 
 
Інфомація про платежі:
Прийом платежів здійснюється компанією-партнером Тінькофф Банк.
Безпека платежів за допомогою банківських карток забезпечується технологіями захищеного з'єднання HTTPS та двофакторної автентифікації користувача 3D Secure.
Відповідно до ФЗ «Про захист прав споживачів» у випадку, якщо вам було надано послугу або реалізовано товар неналежної якості, платіж може бути повернений на банківську картку, з якої робилася оплата. Порядок повернення коштів уточнюйте у адміністрації сайту.